SC63CB-151
MFR.Part #
SC63CB-151
JLCPCB Part #
C17473539
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
150uH 370mA 691mΩ 770mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Abolished Device ROHS