SC63CB-820
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC63CB-820
JLCPCB Part #
C17405754
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
436mΩ 470mA 82uH 910mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Abolished Device ROHS