SRP0320-4R7K
MFR.Part #
SRP0320-4R7K
JLCPCB Part #
C1858012
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
132mΩ 2.2A 3A 4.7uH ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS