SRP0315-1R0K
MFR.Part #
SRP0315-1R0K
JLCPCB Part #
C1870875
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
1uH 24.3mΩ 5.6A 6.5A ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS