SRF1260-331M
MFR.Part #
SRF1260-331M
JLCPCB Part #
C6824489
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.06A 1.22A 330uH 574mΩ ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS