SRR1305-2R7ZL
MFR.Part #
SRR1305-2R7ZL
JLCPCB Part #
C6301727
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
10A 2.7uH 6A 9.5mΩ ±25% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS