SRF1260-330M
MFR.Part #
SRF1260-330M
JLCPCB Part #
C7084463
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
3.28A 3.84A 33uH 61.8mΩ ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS