SRF1280A-681M
MFR.Part #
SRF1280A-681M
JLCPCB Part #
C7369625
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.296Ω 1.39A 680uH 760mA AEC-Q200 ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS