79F1R2K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F1R2K-TR-RC
JLCPCB Part #
C19290923
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
1.2uH 110MHz 260mA 40@7.9MHz 900mΩ ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS