SDR1006-1R5ML
MFR.Part #
SDR1006-1R5ML
JLCPCB Part #
C1331945
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.5uH 10A 18mΩ 6.4A ±20% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS