SDR1005-1R5ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1005-1R5ML
JLCPCB Part #
C6671676
Package
SMD,12.7x10mm
Description
1.5uH 6.5A 8A 9mΩ ±20% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS