4310R-101-513LF
MFR.Part #
4310R-101-513LF
JLCPCB Part #
C1359993
Description
10 200mW 51kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS