MF-RX300/72-2-14
MFR.Part #
MF-RX300/72-2-14
JLCPCB Part #
C3761333
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 100mΩ 15s 2.8W 3A 40A 40mΩ 6A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS