SDR1006-8R2ML
MFR.Part #
SDR1006-8R2ML
JLCPCB Part #
C7356972
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
3A 48mΩ 5.4A 8.2uH ±20% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS