SDR0604-271KL
MFR.Part #
SDR0604-271KL
JLCPCB Part #
C7075332
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.88Ω 270uH 320mA 400mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS