SDR0906-151KL
MFR.Part #
SDR0906-151KL
JLCPCB Part #
C2051857
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
150uH 560mΩ 750mA 900mA ±10% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS