RLB0913-471K
MFR.Part #
RLB0913-471K
JLCPCB Part #
C1336329
Package
Plugin,D8.5xL12.5mm
Description
1.018Ω 460mA 460mA 470uH ±10% 插件,D8.5xL12.5mm Power Inductors ROHS