SMAJ434A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ434A
JLCPCB Part #
C1974396
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 434V 500mA@8/20us 535V 760V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS