SDR0906-101KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0906-101KL
JLCPCB Part #
C2052662
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
1.1A 100uH 390mΩ 900mA ±10% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS