CRT1206-BW-11R5ELF
MFR.Part #
CRT1206-BW-11R5ELF
JLCPCB Part #
C1726707
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS