PM75-271K-RC
MFR.Part #
PM75-271K-RC
JLCPCB Part #
C2051224
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.11Ω 270uH 420mA 660mA ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS