3005P-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3005P-1-100
JLCPCB Part #
C5497396
Package
Plugin
Description
10Ω 1W 20 ±10% ±50ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS