PM75-221K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM75-221K-RC
JLCPCB Part #
C5710207
Package
SMD,7.8x7mm
Description
220uH 490mA 800mA 960mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS