SCRH74-820
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SCRH74-820
JLCPCB Part #
C17347369
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
430mΩ 610mA 610mA 82uH ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS