PM75-270K-RC
MFR.Part #
PM75-270K-RC
JLCPCB Part #
C2051197
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.3A 120mΩ 2.1A 27uH ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS