PM32-100M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM32-100M-RC
JLCPCB Part #
C2050248
Package
SMD,2.8x3mm
Description
10uH 250mΩ 800mA 900mA ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS