3386H-1-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386H-1-100LF
JLCPCB Part #
C6384834
Package
Plugin
Description
1 10Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS