PWR221T-50-25R0J
MFR.Part #
PWR221T-50-25R0J
JLCPCB Part #
C1369024
Package
TO-220
Description
-55℃~+105℃ 25Ω 50W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS