PM32-270M-RC
MFR.Part #
PM32-270M-RC
JLCPCB Part #
C1518029
Package
SMD,2.8x3mm
Description
27uH 480mA 550mA 750mΩ ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS