PM32-101M-RC
MFR.Part #
PM32-101M-RC
JLCPCB Part #
C2050246
Package
SMD,2.8x3mm
Description
100uH 2.85Ω 260mA 280mA ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS