CMP1206-FX-5100ELF
MFR.Part #
CMP1206-FX-5100ELF
JLCPCB Part #
C1880710
Description
-55℃~+155℃ 250V 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS