3006P-1-472LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006P-1-472LF
JLCPCB Part #
C6405273
Package
Plugin
Description
15 4.7kΩ 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS