CMP1206-FX-1003ELF
MFR.Part #
CMP1206-FX-1003ELF
JLCPCB Part #
C4233038
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS