ERA-8APB2101V
MFR.Part #
ERA-8APB2101V
JLCPCB Part #
C1848545
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS