4308H-101-561LF
MFR.Part #
4308H-101-561LF
JLCPCB Part #
C1360563
Description
300mW 560Ω 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS