SR1206FR-7T3K9L
MFR.Part #
SR1206FR-7T3K9L
JLCPCB Part #
C6301220
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS