CD214B-T51ALF
MFR.Part #
CD214B-T51ALF
JLCPCB Part #
C1978453
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 51V 5uA 600W 65.2V 7.3A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS