3266X-1-253LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266X-1-253LF
JLCPCB Part #
C6058878
Package
Plugin
Description
12 250mW 25kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS