5.0SMDJ110A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ110A-QH
JLCPCB Part #
C1983483
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 212.3A@8/20us 230.1V 2uA 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS