CRT0402-BZ-8202GLF
MFR.Part #
CRT0402-BZ-8202GLF
JLCPCB Part #
C6157895
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS