3224W-1-101E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3224W-1-101E
JLCPCB Part #
C116318
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
100Ω 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS