CD214B-T170CALF
MFR.Part #
CD214B-T170CALF
JLCPCB Part #
C1978731
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 2.2A 275V 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS