4116R-2-820LF
MFR.Part #
4116R-2-820LF
JLCPCB Part #
C1360274
Description
125mW 15 16 82Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS