MOV-20D101K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MOV-20D101K
JLCPCB Part #
C1530992
Package
Plugin
Description
100V 165V 1W 45J 4nF@1kHz 6.5kA 60V 85V 插件 Varistors ROHS