PM75-330K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM75-330K-RC
JLCPCB Part #
C2051372
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.2A 1.9A 140mΩ 33uH ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS