CR0402AFX-75R0GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-75R0GAS
JLCPCB Part #
C2091845
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS