PTVS10-470C-TH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTVS10-470C-TH
JLCPCB Part #
C1668073
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 1nF 470V 500V 630V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS