5800-220-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5800-220-RC
JLCPCB Part #
C1332301
Package
Plugin,D7xL17.8mm
Description
1.7A 2.4A 22uH 51mΩ ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS