SRU2013-220Y
MFR.Part #
SRU2013-220Y
JLCPCB Part #
C2046498
Package
SMD,2.8x2.8mm
Description
22uH 350mA 400mA 880mΩ ±30% SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS