9250-183-RC
MFR.Part #
9250-183-RC
JLCPCB Part #
C19586805
Description
18uH 300mA 45@2.5MHz 45MHz 890mΩ ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS